Centrum Techniki Rolniczej

Tel. +48 61 285 38 28

E-mail: ctr@goldoni.pl

Wynajem maszyny

Mini ładowarki

miniładowarka Sherpa 100

Miniładowarka Sherpa 100 to jeden z najmniejszych nośników narzędzi dostępnych na rynku. Minładowarka Sherpa jest bardzo kompaktowa. Jej szerokość w zależności od modelu wynosi 76 lub 116cm. Długość maszyny wraz z podstawową łyżką wynosi 211 lub 216 cm. Waga w zależności od modelu wynosi od 540-730kg. Sherpa 100 występuje w 5 wersjach.

Trzy modele są wyposażone w silniki benzynowe marki Honda 12, 13, 21KM. Jeden napędzy jest japońskim silnikiem Kubota, diesel 19KM, a ostatni jest nietpowy bo napędza go silnik elektryczny o mocy 2KM (wersja ta sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych).

Sherpa 100 dzięki swoim niewielkim gabarytom można bardzo łatwo transportować busem lub na małej przyczepce. Do Sherpy 100 można podłączyć wiwle różnych maszyn napędzanych hydraulicznie. Szczególna pod tym względem jest wersja z silnikiem diesla. Ma ona najmocniejszą pompę i dzięki temu jesj możliwości w zakresie podłączanych maszyn są największe. Sherpa 100 to holenderska ładowarka, której konstrukcja i obudowa w całości jest wykonana z wysokiej jakości stali. Sherpa 100 na rynku wyróżnia się bardzo mocną budową oraz niewielkimi rozmiarami. Największym atutem tego modelu są gabaryty umożliwiające łatwy transport, nawet niewielkim busem. Ta zminiaturtyzowana ładowarka zawraca w miejscu, dzięki czemu może być wykorzystywana na naprawdę niewielkich przestrzeniach, takich jak boksy dla koni, czy otwarty załadunek konterera. Świetnie sprawdza się też na niewielkich przestrzeniach w ogrodzie, ale również na placu budowy, czy w budynku zamkniętym.