Centrum Techniki Rolniczej

Tel. +48 61 285 38 28

E-mail: ctr@goldoni.pl

Wynajem maszyny

Kontakt

Centrum Techniki Rolniczej

Firma Centrum Techniki Rolniczej sp. z o.o. została zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym w Poznaniu w 2004 roku. Udziałowcami spółki są Panowie Tomasz i Michał Dydymscy. C.T.R przejeła działalność od firmy Hydro-Pomp polegającą na sprzedaży i obsłudze ciągników marki Ursus oraz na pełnej obsłudze rolników w zakresie funduszy europejskich.

 

Na przestrzeni dwóch, trzech lat profil działalności spółki się ucharakteryzował i od kilku lat znajdujemy się w czołówce sprzdawców ciągników specjalistycznych. Zarówno jednoosiowych jak i dwuosiowych.

 

W połowie 2005 staliśmy się wyłącznym importerem ciągników marki Goldoni w Polsce i pozostajemy nim do dziś. W ciągu kilku lat działalności powiększaliśmy ofertę naszych produktów i na dzień dzisiejszy współpracujemy z kilkunastoma włoskimi, niemieckimi i holenderskimi producentami specjalistycznymch maszyn i urządzeń wykorzystwanych szczególnie w sektorze komunalnym, sportowym, szkółkarskim, leśnym i ogrodniczym. Jesteśmy przedstawicielami między innymi takich marek jak: GRILLO (kosiarki samojezdne), ORSI (profesjonalne kosiarki bijakowe), MURATORI (glebogryzarki i brony aktywne), SELVATICI (łopaty mechaniczne i maszyny do utrzymania boisk), MEAAT (gleboryzarki rzędowe), czy np. Carbogreen (maszyny do rekultywacji terenów zielonych).

 

Firma cały czas poszerza zakres działalności. Kolenym elementem jest powstanie działu usługowego w firmie, który zajmuje się pielęgnacją sztucznych boisk, w szczególności masowo powstających orlików. Od 2013 roku w swojej ofercie mamy możliwość wynajmu maszyn i urządzeń do rekultywacji terenów zielonych - maszyna Carbogreen wraz z ciągnikeim Goldoni. Poza tym wynająć u nas można ciągnik jednoosiowy oraz rębak do gałęzi. 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia innych naszych domen:

www.kosiarki-bijakowe.pl

www.ciagniki-jednoosiwe.pl

www.maszynynaboiska.pl

www.agregaty-uprawowe.com.pl

www.kosiarki-samojezdene.pl

www.twojciagnik.pl

 

 

braveness is definitely the emotional meaning related to best swiss breitling replica watches for sale. rolex https://www.iwcwatch.to/ achieves a wonderful balance of straight line and camber line which are arduous in structure. asia grade https://perfectrolexwatches.to. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://www.rimowareplica.ru. merely rolex jimmychooreplica takes possession of the design of leaping over time and space. christian dior handbags wholesalerhttps://perfectrichardmille.com/