Centrum Techniki Rolniczej

Tel. +48 61 285 38 28

E-mail: ctr@goldoni.pl

Wynajem maszyny

Mini ładowarki

Mini ładowarki

Najnowszym naszym produktem w ofercie są holenderskie ładowarki Sherpa W sumie są 4 wersje tych ładowarek (całkowita ilość to 9 modeli. Pierwsza z nich Sherpa 100 występuje w 5 typach - 3 silnikach benzynowych marki Honda 12KM, 13KM, 21KM oraz diesel 19KM marki Kubota, a jeden model jest na silniku elektrycznym o mocy 2KM. Tak kompaktowych ładowarek będących jednocześnie nośnikami narzędzi napędzanych hydraulicznie nie ma na rynku wiele. Model Sherpa 100 sprawdza się w pracach ogrodniczych, budowlanych i drogowych oraz w szeroko pojętym rolnictwie, szczególnie przy hodowlach zwierząt. Cicha, ekologiczna wersja elektryczna jest znakomitym pomocnikiem w pomieszczeniach zamkniętych, wszędzie tam, gdzie hałas jest zbędny, a szkodliwe spaliny utrudniają pracę. Najwęższy model ma zaledwie 76cm szerokości zewnętrznej. Długość maszyn wraz z ładowaczem wynosi od 210cm do 216cm. Do ładowarek można podłączyć ponad 100 różnych maszyn napędzanych m.in. krokodyl, młot pneumatyczny, maszynę do kostki brukowej, glebogryzarkę, betoniarkę, koparkę łąńcuchową, przyczepę z wyrzutem i wiele innych maszyn wykorzystywanych w wielu pracach ziemnych i typowo rolniczych, ogrodniczych, czy budowlanych. Te najmniejsze modele można przyrównać do maszyn Toro Dingo.

Pozostałe wersje to bardzo kompaktowe ładowarki przegubowe noszące nazwę Sherpa 150 (19KM diesel), Sherpa 200 (24KM diesel) oraz wstępujący w dwóch wersjach model Sherpa 300+ (34KM) oraz Sherpa 300LPG napędzana na gaz Ładowarki przegubowe Sherpa stanowią na rynku europejskim dużą konkurencję dla znanych w Polsce ładowarek Avant, Multione, Schaffer, czy Wiedenmann.

Wszystkie miniładowarki Sherpa charakteryzują się bardzo mocną metalową konstrukcją. Nie są wyposażone w plastikowe obudowy. Napędzane są znakomitej jakości silnikami Kubota lub Honda. Sterowanie nimi jest bardzo instynktowne, a sam moduł sterujący jest poręczny i ergonomiczny.

Zobacz szczegółową specyfikację każdej z maszyn Sherpa.