Centrum Techniki Rolniczej

Tel. +48 61 285 38 28

E-mail: ctr@goldoni.pl

Wynajem maszyny

Aktualności

Mini ładowarka Sherpa

W naszj ofercie pojawiły się holenderskie ładowarki Sherpa. Te bardzo kompaktowe maszyny stanowią na rynku europejskim dużą konkurencję dla znanych w Polsce ładowarek Avant, Multione, Schaffer, czy Wiedenmann. Napędzane są znakomitej jakości silnikami Kubota lub Honda. Sterowanie nimi jest bardzo instynktowne, a sam moduł sterujący jest poręczny i ergonomiczny.

Szczegółowe informacje o ładowarkach Sherpa.


Nowe modele Goldoni Eima 2014

Na targach EIMA w Bolonii w dniach 12-16 listopada 2014 roku Goldoni zaprezentowała kilka nowych rozwiązań technicznych w starych modelach oraz dwa zupełnie nowe model specjalistycznych ciągników sadowniczych i komunalnych. Chodzi o Stara Q110 (o mocy 102KM) oraz model E-50 (o mocy ok. 45KM) Oba projekty najwcześniej wejdą do produkcji w końcówce roku 2015. Ceny nowych modeli nie będa znane wcześniej niż we wrześniu 2015. Nowości będzie też w pełni hermetyczna kabina do ciągników sadowniczych Goldoni. Przewidziana do w pierwszej kolejności do modeli Star 100 i Q-110. W takiej kabinie opertaor będzie mógł całkowicie odciąć się od środowiska zewnętrznego. Na tą chwilę jest to jednyny taki projekt w ciągnikach specjalistycznych na Świecie.


Targi Agro Show 2014

Właśnie wróciliśmy z największej wystawy rolniczej w Polace organizoawanej na otwarej przestrzeni AGRO SHOW 2014. Jak co roku wystawa odbywała się pod Poznaniem, dokładnie koło Pobiedzisk w meijscowości BEDNARY. Na naszym stoisku o wielkości 75m2 prezentowaliśmy 4 modele ciągników GOLDONI - Euro 30RS, Aster 35, Ronin 50, Energy 60. Ponadto można było zobaczyć chorwacki ciągnik Tuber 40. Na stoisku mocno były reprezenowane ciagniki jenoosiowe, włoskiej marki Goldoni, chorawckiej marki TPS Labin i włoskiej marki Mira. Mieliśmy też na stoisku 2 modele łopat mechanicznych Selvatici o szerokości 160 i 100cm. Ważny punkt stanowiła włoska glebogryzarka rzędowa marki FINA oraz bardzo profesjonalne rębaki do gałęzi włoskiej marki NEGRI. W naszej ofercie zaprezentowaliśmy również profesjonalne samojezdne kosiarki włoskiej marki Grillo.

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA 


Polagra 2014

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach POLAGRA PREMIERY w Poznaniu, która jak zawsze odbyła się na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2014 roku Na naszyn stoisku pokazlaiśmy ciągniki Goldoni Energy 80, Ronin 50, Euro 30 oraz chorwacki Tuber 40, ciagnik jednoosiowy, łopaty mechaniczne i glebogryzarkę separacyjną na zakamienione gleby marki Carbogreen. 

Jednocześnie informujemy, że nasz najmniejszy ciągnik BASE 20 wraz z opryskiwaczem marki MM będzie pokazywany w dniach 31 stycznia - 1 lutego 2014 na X Konferencji Sadowniczej w Kraśniku przez współpracującą z nami firmę AGROPARTNERS

ZAPRASZAMY!


Pokaz w Goliankach

W dniu 16 listiopada 2013 roku, w sobotę, od godz. 10.00 demonstrowaliśmy ciągniki GOLDONI i łopaty mechaniczne SELVATICI w pracy. Pokaz odbył się pod Grójcem, w miejscowości Golianki koło Błędowa. Na pokaz przybyła bardzo liczna grupa sadowników z rejonu Grójca i nie tylko. Pokaz organizowany był we wspópracy z firmą Agro Parners, która demonstrował pracę maszyn przeciwprzymrozkowych.

Szczególne wrażenie na klientach wywarła praca łopat mechanicznych, które bardzo głęboko, równomiernie i intensywanie wzruszały glebę na terenie gdzie dzień wcześniej uwsuwano stary sad. Idealny wydaje się przejazd tą maszyną tuż po wcześniejszej pracy głęboszem. Wtedy uzyskuje się maskymalny efekt napowietrzenia, wymieszania i głebokiej penetracji gleby. Tak przygotowana nawierzchnia sprzyja szybkiemu wzrostowi nowych drzew.

Demonstrowaliśmy szeroką gamę ciągników sadowniczych GOLDONI. W tym modle Enery 60 z polska i włoską kabiną, Energy 80 bez kabiny, z przednim TUZ-em i WOM-em, model EURO oraz chorwacki ciągnik specjlaistyczny marki LABIN.

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu łopat mechanicznych. W celach informacyjnych prosimy o kontakt z firmą

Pokaz będzie szczegółowo opisany w najbliższych wydaniach SADU, SADU NOWOCZESNEGO, JAGODNIKA i INFORMATORA SADOWNICZEGO.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie.


Centrum Techniki Rolniczej na Agro Park w Lublinie

Serdecznie zapraszamy na targi AGRO PARK w Lublinie w dniach 26-27.10.2013 roku (najbliższa sobota i niedziela) odbędą się na terenie Targów Lublin S.A., ul.Dworcowa 11, 20-406 Lublin

 

Na naszym stoisku nr.22 w hali C pokażemy między innymi nasz sztandarowy model ciągnika GOLDONI Energy 60 o mocy 58KM, łopaty mechaniczne SELVATICI oraz ciągnik jednoosiowy TPS Labin wraz z glebogryzarką.

Więcej o targach na www.agropark.targi.lublin.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


WYSTAWA W WARSZAWIE

Serdecznie zapraszamy w dniach 30 sierpania - 1 września 2013r. (piątek-niedziela) do Warszawy do hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 na targi Zieleń to Życie. Impreza będzie otwarta codziennie od 9.00 do 18.00, a w niedzielę do 17.00 Bezpłatnie można wejść na targi po rejestracji internetowej na www.zielentozycie.pl.

Na tagach zaprezentujemy kilka modeli ciągników jednnosiowych, specjalistyczny ciągnik Goldoni Euro 30RS, rębarkę do gałęzi oraz koparkę łąńcuchową SERDECZNIE ZAPRASZAMY


CTR na targach Gardenia

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko na targach Gardenia. Od dziś do niedzieli na stoisku nr 72 w hali nr 3 prezentujemy kilka nowości m. in. maszyny marki Hinova i wózek do ciągnika jednoosiowego.


Po wystawie 'Zieleń to życie'

Serdecznie dziękujemy Państu za odwiedzenie naszego stoiska podczas jubileuszowej XX wystawy ''Zieleń to Życie'', która już tradycyjnie odbyła się w Centrum Expo XXI w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego.


AGROTECH Kielce 2012

AGROTECH Kielce 2012

Po roku postnowiliśmy wrócić na Agrotech w Kielcach. W trzeci weekend marca przez 3 dni duża część rolników, przede wszystkim ze wschodnich i południowych części Polski, kolejny raz odwiedziła największą wystawę rolniczą pod dachem jaka odbywa się w Polsce.Targi Agtotech organizowane przez Targi Kielce od lat cieszą się renomą wśród rolników.
My zaprezentowaliśmy nasz najbardziej popularny w Polsce model ciagnika sadowniczego Goldoni Energy 60 (58KM). Oprócz tego dużym zaintetresowaniem rolników cieszył się, nowocześnie wygladający chorwacki ciągnik Tuber o mocy 38KM. Wydaje się, że jest to idealny traktor do małego gospodarstwa rolniczego. Poza tym zaprezentowaliśmy nasz duży model ciągnika jednoosiowego wraz z glebogryzarką oraz kolejną nowość w naszej ofercie, rębarkę do drewna, holenderskiej marki GTM Professional

braveness is definitely the emotional meaning related to best swiss breitling replica watches for sale. rolex https://www.iwcwatch.to/ achieves a wonderful balance of straight line and camber line which are arduous in structure. asia grade https://perfectrolexwatches.to. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://www.rimowareplica.ru. merely rolex jimmychooreplica takes possession of the design of leaping over time and space. skmei watch original vs fakevalentino 77348 fashion flat shoes